Zanex – podlahy pro Plzeň a okolí
Drobečková navigace

ÚVOD > Montáž stínící techniky

Montáž stínící techniky

Žaluzie, rolety, garnýže a ostatní stínící technika

Rolety

Vyberte si v naší vzorkové prodejně ze širokého spektra rolet. Látkové rolety - dnes již klasický systém interierového zastínění (možná alternativa k žaluziím). Ovládání buď řetízkovou nebo pružinovou mechanikou. Zatemňovací rolety - používá se neprůsvitná textilie, v kombinaci s vodícími lištami a kazetou, ve které je roleta uložena. Střešní rolety - rolety pro zatemnění střešních oken. Předokenní rolety - komfort, ochrana před hlukem, bezpečnost a soukromí, ochrana proti slunci a chladu, ochrana před obtížným hmyzem a také ochrana životního prostředí (úspora energií při vytápění a chlazení domu)

Žaluzie

Široký sortiment žaluzií do oken - plastových, dřevěných i hliníkových. Žaluzie dodáváme a montujeme: interiérové (vnitřní žaluzie) i exteriérové (venkovní žaluzie), horizontální i vertikální. V sortimentu jsou také žaluzie do střešních oken, bambusové i jiné dřevěné žaluzie. Poskytujeme kompletní servis včetně zaměření, dodávky, montáže a servisu.

Rolovací sítě proti hmyzu - nově

Nově nabízíme Fantom - rolovací sítě proti hmyzu do oken i dveří. Kvalitní materiál, jednoduché ovládání, výhodná cena. Možnost profily sítí barevně sladit s barvou oken. Záruční i pozáruční servis zajištěn. Zjistěte více o rolovacích sítích proti hmyzu.

Ostatní stínící technika

Záclonové tyče, garnýže, japonské stěny, garážová vrata, markýzy...

Jak postupujeme při montáži žaluzií nebo rolet

  1. Přijedeme k Vám nebo nás můžete navštívit v naší vzorkové prodejně
  2. Vše bezplatně zaměříme, poradíme z výběrem vhodné stínící techniky a vypracujeme cenovou nabídku
  3. Po odsouhlasení vše zrealizujeme vlastními zkušenými zaměstnanci

Máte zájem o kvalitní rolety nebo žaluzie? Kontaktujte nás!

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů